Nasze usługi

   

Wynajem sali

Prosimy o kontakt z p. Bożeną Mordal
+ 504 037 958
bozena.mordal@teatrzeromskiego.pl

Tymczasowa siedziba Teatru – nowo wybudowana przy Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach (wejście od al. Legionów) jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. 

Do dyspozycji widzów jest nowa widownia na 229 miejsc oraz 2 miejsca na wózki inwalidzkie. 

Parter budynku dostępny jest dla osób niepełnosprawnych z poziomu terenu przy wejściu głównym bezpośrednio z placu przed budynkiem. Wszystkie kondygnacje dostępne są za pomocą windy elektrycznej przystosowanej do korzystania przez osoby niepełnosprawne. Na pierwszym piętrze znajduje się ogólnodostępny sanitariat z natryskiem dla osób niepełnosprawnych.

Na terenie inwestycji zaprojektowano 37 miejsc parkingowych w tym 4 miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych zlokalizowane jak najbliżej głównego wejścia.

Zabytkowa kamienica usytuowana przy głównej ulicy Kielc Sienkiewicza 32 będąca przez 141 lat siedzibą Teatru przygotowuje się do realizacji inwestycji  pn. „Przebudowa, rozbudowa i nadbudowa zabytkowego obiektu Teatru im Stefana Żeromskiego w Kielcach”, która oznacza gruntowną modernizację oraz wyposażenie budynku we wszelkie udogodnienia dla osób starszych i niepełnosprawnych.

Centrala: + 48 41 344 60 48

Wypożyczenie kostiumu

   

Prosimy o kontakt z p. Karoliną Pękalską
karolina.pekalska@teatrzeromskiego.pl

Cennik

Gadżety z logo Teatru można kupić w kasie

Parasol składany 75 zł

Parasol duży 90 zł

Plecak szary/czarny 60 zł

Maseczka 10 zł

Koszulka 40 zł

Notes eko 10 zł

Notes czarny A5 z długopisem 27 zł

Dane techniczne sceny

pdf
pdf
pdf
pdf
pdf
pdf
doc
pdf
doc
doc
jpg